
Пилочка для нігтів FLEX OPI 180х240
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12027
+380 (66) 899-31-83
(Viber)+(Telegram)+ оптовые заказы- +380 (67) 570-68-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилочка для нігтів FLEX OPI 180х240
Розмір 18 х 2,9 см. Товщина 1,2 см
Інші пилки, Бафи, полірувальники: натиснути тут
Все для нігтів: натисніть тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 180 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Ширина | 29 мм |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Товщина пилки | 12 мм |
| Абразивність пилки | до 240 грит, до 180 грит |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Колір | Різні кольори |
| Форма пилки | Ромб |
| Виробник | OPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

