
Полірувальник для нігтів.
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 899-31-83
(Viber)+(Telegram)+ оптовые заказы- +380 (67) 570-68-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полірувальник для нігтів
Інші пилки, Бафи, полірувальники: натиснути тут
Все для нігтів: натисніть тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 85 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Ширина | 35 мм |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Товщина пилки | 25 мм |
| Абразивність пилки | до 320 грит, до 400 грит |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Колір | Різні кольори |
| Форма пилки | Баф |
| Виробник | YRE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

