
Косметичка з тканини, що миється 21 х 10 х 8,5 см
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 899-31-83
(Viber)+(Telegram)+ оптовые заказы- +380 (67) 570-68-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка з тканини, що миється. Легко переться.
Малюнок може відрізнятися від малюнка на фото.
Розмір: висота 10 см
ширина 8,5 см
довжина 21 см
Інші органайзери: натиснути тут
Тара для косметики: натиснути тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Глибина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Косметичка пенал |
| Ширина | 210 мм |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴


