
Органайзер-трансформер для дрібниць на 10 секцій. 13 х 6,5 х 2 см
42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 570-68-50
Органайзер - трансформер для дрібниць на 10 секцій. 13 х 6,5 х 2 см
Перегородки вынимаютя-вставлются, за рахунок чого можна змінювати розміри комірок.
Кришка щільно прилягає, за рахунок чого бусинки або інші дрібниці не будуть пересипається в інші комірки при перевертанні контейнера.
У такий контейнер можна насипати бульонки, стрази, камені, луску, нарізки-заготовки з фольги для дизайну «бите скло» та інші види манікюрного декору.
Дозволить впорядковано і компактно зберігати всілякий декор, який використовується для прикраси нігтів і створення яскравого нейл-дизайну.
Пристосування виявиться дуже корисним як для професійного, так і для домашнього використання.
Матеріал: пластик
Інші органайзери: натиснути тут
Тара для косметики: натиснути тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Універсальне |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Кількість відсіків | 10 |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Нігтик |
- Ціна: 42 ₴


