
Контейнер для декору на 12 секцій
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 570-68-50
Контейнер для декору, на 12 секцій
Прямокутний пластиковий контейнер дозволить впорядковано і компактно зберігати всілякий декор, який використовується для прикраси нігтів і створення яскравого нейл-дизайну. Він розділений на 12 автономних відсіків, кожен з яких оснащений прозорою кришкою. У такий контейнер можна насипати бульонки, стрази, камені, луску, нарізки-заготовки з фольги для дизайну «бите скло» та інші види манікюрного декору. Пристосування виявиться дуже корисним як для професійного, так і для домашнього використання.
Розміри контейнера (+/-): 13*7*1,5 см
Розміри осередків (+/-): 2,6*2*1,3 см
Інші органайзери: натиснути тут
Тара для косметики: натиснути тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для бісеру/намистин |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Кількість відсіків | 12 |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Нігтик |
- Ціна: 44 ₴

