
Контейнер для декору на 28 секцій
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 570-68-50
Контейнер прямокутний для декору, на 28 секцій,
Прямокутний пластиковий контейнер дозволить упорядковано та компактно зберігати різноманітний декор. Розділений на 7 автономних відсіків по 4 осередки, кожен із яких оснащений прозорою кришкою. У такий контейнер можна насипати бульйонки, стрази, каміння, луску, нарізки-заготівлі з фольги для дизайну «бите скло» та інші види манікюрного декору. Пристрій виявиться дуже корисним як для професійного, так домашнього використання.
Розміри контейнера: 17,5*11*2,5 см.
Розміри осередків: 2,3 * 1,6 * 2,3 см.
Інші органайзери: натиснути тут
Тара для косметики: натиснути тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Кількість відсіків | 28 |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 185 ₴

