
Ванночка для парафіну для рук і ніг 2,5 літра.
1 254 ₴
- В наявності
- +380 (67) 570-68-50
Парафінотопка для рук і ніг. Призначена для проведення процедури парафінотерапії. У комплекті: підставка для ноги.
ЕЛЕКТРИЧНА ПАРАФІНОВА ВАННА ( ПАРАФІНОПКА)
Призначена для парафінотерапії рук, ніг, зап'ясть і ліктів, і особливо рекомендована для використання в холодні зимові періоди. Парафінові ванни забезпечують плавлення косметичного парафіну та подальше підтримання його в розплавленому стані.
Парафінотерапія допомагає відновити водний баланс, пом'якшити та зволожити шкіру; загоїти та відновити тканини; вибілити шкіру. Рекомендується використовувати в таких випадках: знежирена, суха, груба, обвітрена, зневоднена шкіра; болі в руках і ногах; артрит (за відсутності системних захворювань); розтягування м'язів (викликане перенапруженням); перед масажем. Для професійного та домашнього використання.
Технічні характеристики:
Напруга живлення — 220 вольтів
Споживана потужність — 140 ватів
Дно та стінки — алюмінієве покриття.
Зовнішні розміри: довжина — 33 см, ширина — 25 см, висота 15 см.
Внутрішні розміри: довжина — 25 см, ширина — 17 см, висота 10 см.
Об'єм парафіну, що завантажується, 1,5-2,0 л
Гарантія 3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Ванночка для парафінотерапії |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Мінімальна температура нагріву | 45 град. |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Загальна довжина | 330 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяців |
- Ціна: 1 254 ₴


