
Пилочка для нігтів крапля Kodi 150х220
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12023
+380 (66) 899-31-83
(Viber)+(Telegram)+ оптовые заказы- +380 (67) 570-68-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилочка для нігтів крапля Kodi 150х220
Інші пилки, Бафи, полірувальники: натиснути тут
Все для нігтів: натисніть тут
Перейти до нашого магазину: натиснути тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 170 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Ширина | 11 мм |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Абразивність пилки | до 150 грит, до 220 грит |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Колір | Сірий |
| Форма пилки | Овальна |
| Виробник | Kodi Professional |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

